KONST / Litografier / Färglitografi 12834011

nr 1283 4011

Lennart Jirlow

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 117/260, Kock. Motivet: 54x43 cm

Konditionsrapport: fuktskada

Lennart Jirlow, född 1936 i Stockholm, svensk konstnär.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:12:08

  • Tema
  • 21 okt

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow