KONST / Litografier / Färglitografi 13152149

nr 1315 2149

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, 2 st, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 46/290,160/175. Motivet: 56x44cm - 58x63cm, oramade lösa blad

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:28:07

19/3 14:55:47 1      700 kr
20/3 10:04:41 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm