KONST / Litografier / Färglitografi 13407065

nr 1340 7065

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad. Motivet: 40x50cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:07:25

4/8 20:51:26 1      100 kr
10/8 11:24:19 2      Vinnande bud

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg