KONST / Litografier / Färglitografi 12837080

nr 1283 7080

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. "Skärfläcka värmer sina ungar". Signerad, numrerad EA 13/20. Motivet: 37x52 cm

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

2.000 kr

Såld:

7.200 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:32:24

  • Tema
  • 21 okt

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson