KONST / Litografier / Färglitografi 13115108

nr 1311 5108

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Signerad, numrerad 74/215, Bofinkar. Motivet: 41x29 cm

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:16:06

1/3 21:17:59 1      Vinnande bud

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson