KONST / Litografier / Färglitografi 13152171

nr 1315 2171

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fågel, Spegling. Signerad, numrerad 126/375, oramat löst blad. Bladets mått: 60x42 cm

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

1.800 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:50:41

  • Tema
  • 23 mar

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson