KONST / Litografier / Färglitografi 13151037

nr 1315 1037

Kejsar Calle Sunesson

(f. 1926), Sverige

Färglitografi, Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Signerad, numrerad 227/275. Motivet: 47x57cm

Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:46:37

23/3 16:10:30 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Kejsar Calle Sunesson

Läs mer om Kejsar Calle Sunesson