KONST / Litografier / Färglitografi 13152152

nr 1315 2152

Karl Höglund

(f. 1940), Sverige

Färglitografi, Karl Höglund (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad 250/290. Motivet: 60x44 cm

Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:52:33

  • Tema
  • 23 mar

Karl Höglund

Läs mer om Karl Höglund