KONST / Litografier / Färglitografi 12834153
nr 1283 4153
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Båtar. Signerad, numrerad 49/360. Bladets mått: 42x60 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:13:27
21/10 01:04:27
21 okt
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund