KONST / Litografier / Färglitografi 13196160

nr 1319 6160

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad, numrerad 17/75, -73. Bladets mått: 49x64 cm

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:54:17

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson