KONST / Litografier / Färglitografi 12831218

nr 1283 1218

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Signerad, daterad 1983, numrerad 86/100. Motivet: 50x80

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:12:56

  • Tema
  • 21 okt

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson