KONST / Litografier / Färglitografi 13157386

nr 1315 7386

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Färglitografi, Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. Karl Gustaf KG Nilson (f. 1942), Sverige. "Notskrift". Signerad, numrerad 59/100, daterad 1983. Motivet: 48x80 cm

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:34:20

29/2 11:18:37 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson