KONST / Litografier / Färglitografi 13152014

nr 1315 2014

Karel Appel

(1921-2006), Holland

Färglitografi, Karel Appel (1921-2006), Holland. Signerad, numrerad 59/100, daterad 1973. Motivet: 52x67 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:43:35

19/3 10:11:20 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Karel Appel

Läs mer om Karel Appel