KONST / Litografier / Färglitografi 13152014

nr 1315 2014

Karel Appel

(1921-2006), Holland

Färglitografi, Karel Appel (1921-2006), Holland. Signerad, numrerad 59/100, daterad 1973. Motivet: 52x67 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:43:35

19/3 10:11:20 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Karel Appel

Läs mer om Karel Appel