KONST / Litografier / Färglitografi 12422188

nr 1242 2188

Karel Appel

(1921-2006), Holland

Färglitografi, Karel Appel (1921-2006), Holland. 86/150. Signerad, daterad 76. Motivet: 75x55

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:16:05

  • Tema
  • 18 mar

Karel Appel

Läs mer om Karel Appel