KONST / Litografier / Färglitografi 13117207

nr 1311 7207

Josefina Wendel Carlsson

(f. 1979), Sverige

Färglitografi, Josefina Wendel Carlsson (f. 1979), Sverige. Signerad, numrerad 1/150. Motivet: 66x52cm

Josefina Wendel Carlsson, svensk bildkonstnär född 1979.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:43:54

Josefina Wendel Carlsson

Läs mer om Josefina Wendel Carlsson