KONST / Litografier / Färglitografi 13195171

nr 1319 5171

Jordi Bota

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Jordi Bota (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 3/25. Motivet: 52x63cm

måndag 13 april 2020
kl 20:47:09

Jordi Bota

Läs mer om Jordi Bota