KONST / Litografier / Färglitografi 12837054

nr 1283 7054

Jan Stenvinkel

(1933-1989), Sverige

Färglitografi, Jan Stenvinkel (1933-1989), Sverige. Hav. Signerad, daterad 1980, numrerad 3/25. Motivet: 90x120 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:51:50

21/10 15:38:50 1      1.500 kr
21/10 18:37:28 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Jan Stenvinkel

Läs mer om Jan Stenvinkel