KONST / Litografier / Färglitografi 13351098

nr 1335 1098

Helmtrud Nyström

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Helmtrud Nyström (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 82/90, daterad 1982. Motivet: 48x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:40:21

23/6 13:48:35 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Helmtrud Nyström

Läs mer om Helmtrud Nyström