KONST / Litografier / Färglitografi 13351113

nr 1335 1113

Helena Elfgren

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Helena Elfgren (f. 1960), Sverige. "Väktarens blomma". Signerad, numrerad 129/180, daterad 2010. Motivet: 29,5x29,5

Helena Elfgren, svensk bildkonstnär född 1960.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:12:21

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Helena Elfgren

Läs mer om Helena Elfgren