KONST / Litografier / Färglitografi 13159282

nr 1315 9282

Hans Arnold

(1925-2010), Sverige

Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), Sverige. Signerad, EA-upplaga. Motivet: 45x65cm, oramat löst blad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:44:43

  • Tema
  • 23 mar

Hans Arnold

Läs mer om Hans Arnold