KONST / Litografier / Färglitografi 13117077

nr 1311 7077

Gusten Widerbäck

(1879-1970), Sverige

Färglitografi, Gusten Widerbäck (1879-1970), Sverige. Signerad, 1932. Motivet: 25x44cm

Erik Gustaf (Gusten) Widerbäck, svensk bildkonstnär född 1879, död 1970.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:52:13

2/3 13:18:03 1      Vinnande bud

Gusten Widerbäck

Läs mer om Gusten Widerbäck