KONST / Litografier / Färglitografi 12837195

nr 1283 7195

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Signerad, numrerad 224/325. Motivet: 32x49 cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:25:22

  • Tema
  • 21 okt

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz