KONST / Litografier / Färglitografi 12837132

nr 1283 7132

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. "Strandvägen", EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 43x60 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:52:12

  • Tema
  • 21 okt

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann