KONST / Litografier / Färglitografi 13152121

nr 1315 2121

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. "Stockholm mina drömmars stad". Signerad, numrerad 281/290. Motivet: 44x61cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:00:04

  • Tema
  • 23 mar

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann