KONST / Litografier / Färglitografi 12837134

nr 1283 7134

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 218/240, Dansande par, bladets mått: 43x60 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:38:45

19/10 15:47:01 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann