KONST / Litografier / Färglitografi 12837148
nr 1283 7148
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 54,5x63 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:44:02
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
21 okt
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann