KONST / Litografier / Färglitografi 12837148

nr 1283 7148

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. Signerad. Motivet: 54,5x63 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:44:02

  • Tema
  • 21 okt

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann