KONST / Litografier / Färglitografi 13152154

nr 1315 2154

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Färglitografi, Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numrerad 14/60, år 1968. Motivet: 48x39cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:34:29

23/3 17:05:31 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner