KONST / Litografier / Färglitografi 13117105

nr 1311 7105

Gösta Fougstedt

(f. 1906), Sverige

Färglitografi, Gösta Fougstedt (f. 1906), Sverige. Signerad, numrerad 14/300. Motivet: 40x50cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 mars 2020
kl 19:24:22

2/3 18:42:55 1      100 kr
2/3 19:19:22 2      Vinnande bud