KONST / Litografier / Färglitografi 13185155

nr 1318 5155

Gerald Steffe

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Gerald Steffe (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 187/260. Motivet: 66x52 cm

Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:42:59

2/4 22:10:43 1      Vinnande bud

Gerald Steffe

Läs mer om Gerald Steffe