KONST / Litografier / Färglitografi 13524029

nr 1352 4029

Ewert Karlsson EWK

(1918-2004), Sverige

Färglitografi, Ewert Karlsson EWK (1918-2004), Sverige. "Queen Wilson". Signerad, numrerad 103/300, daterad 1975. Motivet: 42x35cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:09:08

Ewert Karlsson EWK

Läs mer om Ewert Karlsson EWK