KONST / Litografier / Färglitografi 13152006

nr 1315 2006

Ernst Billgren

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, Ernst Billgren (f. 1957), Sverige. Ekorre. Signerad, numrerad 122/300. Motivet: 30x40 cm

Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 21:07:19

  • Tema
  • 23 mar

Ernst Billgren

Läs mer om Ernst Billgren