KONST / Litografier / Färglitografi 13152012

nr 1315 2012

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Färglitografi, Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Kvinna. Signerad, numrerad 3/110,60x43 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:42:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg