KONST / Litografier / Färglitografi 13152012

nr 1315 2012

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Färglitografi, Erland Cullberg (1931-2012), Sverige. Kvinna. Signerad, numrerad 3/110,60x43 cm

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:42:40

  • Tema
  • 23 mar

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg