KONST / Litografier / Färglitografi 12835044

nr 1283 5044

Färglitografi

Erik Olson. Signerad, daterad 1967. Motivet: 49x64 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:12:37

  • Tema
  • 21 okt