KONST / Litografier / Färglitografi 13127287

nr 1312 7287

Erik Höglund

(1932-1998), Sverige

Färglitografi, Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Signerad, daterad -91. Motivet: 30x24 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 mars 2020
kl 18:03:38

9/3 13:52:50 1      100 kr
9/3 15:44:42 2      Vinnande bud

Erik Höglund

Läs mer om Erik Höglund