KONST / Litografier / Färglitografi 13195381

nr 1319 5381

Erik Dietman

(1937-2002), Sverige

Färglitografi, Erik Dietman (1937-2002), Sverige. Signerad, numrerad 105/105, daterad -78, oramat löst blad. Bladets mått: 86x61 cm

Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 april 2020
kl 19:52:55

Erik Dietman

Läs mer om Erik Dietman