KONST / Litografier / Färglitografi 13152068

nr 1315 2068

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. "Utsikt från Slottsbacken". Signerad, numrerad 191/360. Motivet: 52,5x62,5 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:31:57

  • Tema
  • 23 mar

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg