KONST / Litografier / Färglitografi 12713072

nr 1271 3072

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Södermalm, signerad, HC-upplaga. Motivet: 38x46 cm

Utrop:

300 kr - 500 kr

Såld:

300 kr

tisdag 27 augusti 2019
kl 02:03:01

  • Tema
  • 27 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg