KONST / Litografier / Färglitografi 13207169

nr 1320 7169

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrerad 69/340. Motivet: 38x45

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 20 april 2020
kl 19:50:44

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg