KONST / Litografier / Färglitografi 13292446

nr 1329 2446

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrerad 225/300. Motivet: 50x42cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 maj 2020
kl 18:50:33

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg