KONST / Litografier / Färglitografi 13152067

nr 1315 2067

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrerad 297/300. Motivet: 43x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:52:34

7/3 11:33:40 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 23 mar

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg