KONST / Litografier / Färglitografi 13449464

nr 1344 9464

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrerad 310/335. Motivet: 34x44 cm

Konditionsrapport: skadat glas

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 20:43:16

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg