KONST / Litografier / Färglitografi 13162069

nr 1316 2069

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Mosebacke Torg, Stockholm. Signerad, HC-upplaga. Motivet: 44x54 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:09:10

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg