KONST / Litografier / Färglitografi 13272359

nr 1327 2359

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, Dénes Perger (1934-2015), Sverige. Signerad, numrerad 319/375, daterad 1985, Strandvägen med Djurgårdsfärjan. Motivet: 28x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 maj 2020
kl 20:59:26

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger