KONST / Litografier / Färglitografi 12837160

nr 1283 7160

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, Dénes Perger (1934-2015), Sverige. Riddarholmen. Signerad, daterad 1993, numrerad 15/280. Motivet: 20x30 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:47:43

21/10 18:51:15 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger