KONST / Litografier / Färglitografi 12771260

nr 1277 1260

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, Dénes Perger (1934-2015), Sverige. "Djurgården i blomning". Signerad, numrerad 1/125,1981. Motivet: 31x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:45:38

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger