KONST / Litografier / Färglitografi 13162007

nr 1316 2007

Corneille

(1922-2010), Belgien

Färglitografi, Corneille (1922-2010), Belgien. Kvinna och fågel. Signerad, numrerad EA, daterad -95. Motivet: 41x31 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:08:15

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Corneille

Läs mer om  Corneille