KONST / Litografier / Färglitografi 12837193

nr 1283 7193

Corneille

(1922-2010), Belgien

Färglitografi, Corneille (1922-2010), Belgien. Fågel. Signerad, numrerad 7/200. Motivet: 23x31 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:49:58

21/10 15:37:09 1      1.000 kr
21/10 20:36:51 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt

Corneille

Läs mer om  Corneille