KONST / Litografier / Färglitografi 12837198

nr 1283 7198

Färglitografi

Claude Gaveau. Signerad, numrerad VCI/CLXX. Motivet: 63x48cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 20:33:29

21/10 20:28:29 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 okt