KONST / Litografier / Färglitografi 13152117

nr 1315 2117

Claes Folcker

(1940-2019), Sverige

Färglitografi, Claes Folcker (1940-2019), Sverige. Signerad, numrerad 348/360. Motivet: 54x74cm

Claes Folcker, svensk målare, tecknare och illustratör född 1940, död 2019.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:22:33

  • Tema
  • 23 mar

Claes Folcker

Läs mer om Claes Folcker