KONST / Litografier / Färglitografi 13384089

nr 1338 4089

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Christina Knall (f. 1947), Sverige. Nybroviken. Signerad, numrerad 54/360. Motivet: 45x60 cm

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:00:37

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall